OTTELUOHJELMA / JOUKKUEET 2016-2017-syntyneiden sarja

Turnauspäivänä on hyvä tulla paikalle 15 min ennen peliä, muutokset ovat mahdollisia

HIPOT, PELIAIKA 2x 13 min

JOUKKUEET:

  • SAKSA
  • RANSKA
  • ITALIA
  • HOLLANTI

LA 15.6 OTTELUOHJELMA (klo 11.30-13.30)

11.30 SAKSA - RANSKA

12.10 SAKSA - ITALIA

13.00 RANSKA - ITALIA

KENTTÄ 2

11.30 ITALIA - HOLLANTI

12.10 HOLLANTI - RANSKA

13.00 SAKSA - HOLLANTI

SUNNUNTAIN TURNAUSPÄIVÄ

12.40 SAKSA - RANSKA

13.20 SAKSA - ITALIA

14.00 RANSKA - ITALIA

KENTTÄ 2

12.40 ITALIA - HOLLANTI

13.20 HOLLANTI - RANSKA

14.00 SAKSA - HOLLANTI

6.6 TORSTAIN TURNAUSPÄIVÄ

KENTTÄ 1

17.00 SAKSA - RANSKA

17.40 SAKSA - ITALIA

18.20 RANSKA - ITALIA

KENTTÄ 2

17.00 ITALIA - HOLLANTI

17.40 HOLLANTI - RANSKA

18.20 SAKSA - HOLLANTI

LA 15.6 OTTELUOHJELMA (klo 11.30-13.30)

11.30 SAKSA - RANSKA

12.20 SAKSA - ITALIA

13.00 RANSKA - ITALIA

KENTTÄ 2

11.30 ITALIA - HOLLANTI

12.10 HOLLANTI - RANSKA

13.00 SAKSA - HOLLANTI

SAKSA ja Neea

  1. NOORA VIRTANEN
  2. JASMIINA NURMINEN
  3. NEELA TAMMINEN
  4. ILARI TORKKELI
  5. EMMA NURMI
  6. ALEKSI NURMINEN
  7. RASMUS HYVÄRINEN
  8. MILKA VARJONEN
  9. ELIAS MAUNU
  10. MIIKKA NYMAN
  11. JOSE SUOLAHTI
  12. ALMA JÄRVINEN

RANSKA JA Arttu

  1. PATRIK RAITANEN
  2. ALVAR SEPPÄLÄ
  3. JASSE MAIJALA
  4. OSCAR TAMSALU
  5. NELLI TOLVANEN
  6. OTTO TUOMINEN
  7. MARK SUHANEN
  8. EEMIL LAKSI
  9. TUOMO ALIN
  10. TYYNE JUHOLA

ITALIA ja Otso

  1. SISU MAANSALO
  2. IIVO ANSIO
  3. KOSTI RUUSKANEN
  4. EEMELI NUMMELA
  5. MILA SEPPÄLÄ
  6. TIMUR RUD
  7. HILDA JUNKKALA
  8. EEMELI ROSTEDT
  9. REINO NIEMI
  10. VILJAMI HEIKKILÄ
  11. EMMA ARVOLA

HOLLANTI ja Samuli

  1. EGE ERKO
  2. VEIKKO JÄRVINEN
  3. SAMUEL VIRTANEN
  4. EEMELI RUSKI
  5. JOONAS MÄKITALO
  6. VILJAMI HANNIALA
  7. LILA LEHDONNIEMI
  8. TOPIAS TOIVONEN
  9. MATIAS MÄNNISTÖ
  10. TUUKKA RUUSUNEN
  11. JENNI KOIVISTO



Euran Pallo Ry

Postiosoite:

Eurantie 33 

27510 Eura


Käyntiosoite:
OP-Areena

Nummentie 28

27500 Kauttua

toimisto@euranpallo.fi